Ondanks de lockdown kan er toch gekocht worden bij jouw lokale winkel. Op deze pagina kan je vinden bij welke lokale winkel je kunt bestellen.
Dat kan via een webshop, maar ook met een bericht via Facebook of whatsapp.

Tevens bieden vele hiervan ook afhaal mogelijkheden aan, makkelijk, snel en veilig producten afhalen met Click & Collect.

Kijk even bij de desbetreffende winkel wat de mogelijkheden zijn. Is het niet duidelijk, neem dan gerust contact op met de winkel. Deze pagina wordt continue aangepast.

Ben je binnenstadondernemer in Goes en sta je nog niet op onze website vermeld met je (tijdelijke) webshop of andere bestelmogelijkheden? Stuur ons een mail naar info@zogoes.nl

Damesmode en accessoires
The B-boutique, www.instagram.com/the_boardboutique, 06-13095700
Casa del Pedro
Stylebeads – stylebeadsnl@gmail.com – 06-36141497
Bijvon, info@bijvonmode.nl, 0655130602
Cherrylin
Soit Curvy Fashion
Avalon Mode, dmpadmos@zeelandnet.nl, 06 12998131
Casa del Pedro, 06-83969893
Stretch fashion – info@stretchshop.nl – 0113250550
TIARE, info@tiarefashion.com, tiare@zeelandnet.nl, 0113-851031
Vero Moda, 0113-253040
Vila
Delscher, delscher@delscher.nl, 0113-227607
MariaRia, info@maria-ria.nl, 0113-253465
Studio Blique, welkom@studioblique.nl, 0115-648091
Moniek Mode, info@moniekmode.nl, 06-22491322
Stretch fashion, info@stretchshop.nl, 0113-250550
Mikaya, info@mikaya.nl, 0113-259851
Diverso, info@diverso-mode.nl, 06-28455318
BUBBLES theme store, info@bubblesthemestore.nl, 0113-348607
Luna Moda Donna, lunagoes@me.com, 06-51991343

Herenmode en accessoires
Bos Men Shop
Van Westen Herenmode, info@vanwesten.nl, 06-53324078
Rico Moda
Sjaak van Zee Herenmode, info@sjaakvanzee.nl, 06-23626152

Dames/Heren/kindermode en accessoires
Beva Huis – info@bevahuis.nl – 0657133421
Bomont – webshop@bomont.nl – 0113250020, geen Click & collect, wel ruim aanbod op  www.bomont.nl
Jeans Style, 06-31926760
The Athlete’s Foot Goes, goes@theathletesfoot.nl, 0113-229424
Bags by-J, by-j@live.nl, 06-14625684
The Blind Spot – info@theblindspot.nl – 06-52460450
Jeans Inn, webshop@jeansinn.nl, 0118-473250
Bristol, 0113-253546
Jack & Jones

Kindermode
Buzzy Bee, Buzzy-bee@amazingkids.nl, 085-0654173
Hummels, lizierse@zeelandnet.nl, 0113-211101

Bakkerij/banket/broodjes/lunch
Bakker Bart, goes.stadriaanstraat@bakkerbart.nl, 0113-216860
Churros, bestellingen@gijsenmien.nl, 06-53653130,
06-12657522
Croissanterie Dailys, patricklukasse@gmail.com, 0113-214043
Multivlaai, goes@multivlaai.nl, 0113250139

Bloemenzaak
PUUR Bloemstyling, info@puurbloemstyling.nl, 0113-308355
Sfeeeer, info@sfeeeer.nl, 06-22546698

Boekhandel
De Koperen Tuin – info@koperentuin.nl  – 0113231072
Primera Goes, goes@primeranet.nl, 0113-218930
Paard van Troje,  info@paardvantroje.nl, 0113-21469
De Ramshoorn, info@ramshoorn.nl, 06-22780238

Serviezen, cadeau’s en woonaccessoires
den Hertog, info@denhertogservies.nl, 0113-221333
AtMo, info@atmoconceptstore.nl, 06-24762728
Casa del Pedro, info@casadelpedro.nl, 06-83969893
Wereldwinkel, wereldwinkelgoes@tele2.nl, 0113-220442
Primera Goes
Huis De Baerse, info@huisdebaerse.nl, 06-37322166

Computerwinkel/electronica
Digipas
Onderdelenhuis

Delicatessen
Tapsalon Goesto, info@tapsalongoesto.nl, 0113-852793, 06-15612342, 06-14332536

Dierenspeciaalzaak
Discus Van de Vreede, info@discusgoes.nl, 0113-215552
de Edelzanger, edelzanger@zeelandnet.nl, 0113-227758

Fietsenwinkel
Profile Goes, info@profilegoes.nl, 0113-211282
Fiets en Fitness XXL by Jeremiasse, goes@fietsenfitness.nl, 0113-216063

Hobby – Doe het zelf artikelen
Nooy Fournituren en Wolwinkel, 06-82671995
HobbyKadohoek Goes, 0113-223717
Hobbyhuis, info@hobbyhuis.nl, 0113-227690

Juwelier
Fabery de Jonge Juweliers, info@faberydejonge.nl, 0113-215005
Hutjens Edelsmederij, info@hutjensedelsmederij.com, 0113-212729
Jansen Juweliers, info@jansenjuweliers.nl, 0113-216924

Kappersbenodigdheden
Endless Hair, info@endlesshair.nl, 0113-230656
B-WIZE Hairstyling, info@b-wizehairstyling.nl, 06-13659438
Charlie Hair, info@charliehair.nl, 0113-211402
Hairstudio Double, hairstudiodouble@gmail.com, 06-55403034

Kookwinkel
Den Hertog, 0113-221333 / 06-52090694 / info@denhertogservies.nl

Optiek
Eijsermans Optiek & Optometrie, info-optiek@eijsermans.net, 0113-230214
Eye Wish Opticiens Goes, fil727@eyewish.nl, 0113-216678
De Muynck Optiek, info@demuynckoptiek.nl, 0113-215214

Lingerie, onderkleding en beenmode
Cherrylin, info@cherrylin.nl, 0113-270709
van der Weele, info@vanderweelegoes.nl, 06-13843819
Speciaalzaak Simon, info@speciaalzaaksimon.nl, 0113-215563

Parfumerie en cosmetica
Parfumerie Douglas, douglas_goes@icloud.com, 0113228714
Rituals, goes@ritualszeeland.nl, 0113-744000
van Biemen, info@parfumerievanbiemen.nl, 06-20640126
Charlie Hair, info@charliehair.nl, 0113-211402

Schoenmode
The Athlete’s Foot Goes, goes@theathletesfoot.nl, 0113-229424
Shoe+ de Munnik, info@shoeplus.nl, 0113-214879 of 06-27551249
O’Moda, klantenservice@omoda.nl, 0111-453250
De Splenter Schoenen, info@desplenterschoenen.nl, 0115 728 567

Schoonheidssalon/wellness
City Spa
Ellen Oudenaarden Huidexpert
Elements Beautycentre, info@elementsbeautycentre.nl, 0113-226342

Sieraden
Fabery de Jonge Juweliers, info@faberydejonge.nl, 0113-215005
Casa del Pedro, 06-83969893
Stylebeads – stylebeadsnl@gmail.com – 06-36141497
Ineke Otte, ineke@inekeotte.com, 06-11759550

Slijterij
Slijterij Bie de Bolle
Kijk op Drank

Speelgoed
Vissertoys Speelgoes – info@vissertoys.nl – 0113216557

Sportkleding, sportartikelen, vrije tijds kleding
Sneakerpaleis.nl
Intersport, info@intersportgoes.nl, 0113-270860
LUX Boardshop

Telefoonwinkel
Digipas

Wolwinkel
Nooy Fournituren en Wolwinkel, 06-82671995

Wonen/accessoires
AtMo Conceptstore – info@atmoconceptstore.nl – 0624762728
Bomont – webshop@bomont.nl – 0113250020
Lampenier
Sinke Linnenclub – info@sinkelinnenclub.nl – 06-54912212
De Vlijt Linnen, 06-53373911 
Casa del Pedro, 06-83969893
Den Hertog, 0113-221333 / 06-52090694 / info@denhertogservies.nl
PUUR Bloemstyling

Ben je binnenstadondernemer in Goes en sta je nog niet op onze website vermeld met je (tijdelijke) webshop of andere bestelmogelijkheden? Stuur ons een mail naar info@zogoes.nl

Kijk ook bij de lokale horecabedrijven >>.